Emil Czupryński

Informacje o firmie

Vision Studio to firma działająca na terenie Irlandii z siedzibą w Dublinie. Zajmuje się organizowaniem sesji zdjęciowych każdego rodzaju. W przyszłości możliwe będzie również wynajęcie studio fotograficznego.

O stronie

Elegancka, prestiżowa strona w ciemnej odsłonie – tak jak życzył sobie klient. W menu nawigacyjnym na górze strony internetowej można w szybki sposób przejść do social media firmy Vision Studio. W prawym górnym rogu znajduję się wysuwane okno z aktualnościami na fanpage na Facebooku. Dodatkowo użytkownicy strony mają możliwość skontaktowania się z firmą za pomocą messengera, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Zainstalowany został certyfikat SSL Let’s encrypt. Formularz kontaktowy będący w zakładce “Contact” jest zabezpieczony reCAPTCHĄ. Do strony internetowej dodany został kod Google Analytics, dzięki czemu można sprawdzać statystyki witryny.

Funkcjonalności

połączenie z fanpagem na Facebooku • kontakt za pomocą messengera • certyfikat SSL Let’s Encrypt • responsywny układ strony • formularz kontaktowy • zabezpieczenie reCAPTCHA

Ciemny motyw

Tak jak życzył sobie klient, strona została wykonana w ciemnej stylizacji.

Messenger

Użytkownicy strony Vision Studio mają możliwość bezpośredniego kontaktu z firmą za pomocą messengera.