ZrobieStrone.pl

O mnie.

O mnie.

Witaj!

Nazywam się Emil Czupryński i z pasji zajmuje się projektowaniem witryn internetowych w najpopularniejszym systemie zarządzania treścią jakim jest WordPress. Mieszkam w Ostrowcu Święokrzyskim, mieście w którym się wychowałem i dorastałem. Tutaj też ukończyłem technikum o profilu informatycznym.

Dlaczego WordPress?

Każda osoba, która posiada swoją stronę internetową, za pewne chce w łatwy i prosty sposób zarządzać nią, zmieniać zdjęcia, aktualizować treści, dodawać nowe wpisy na blogu. WordPress zapewnia przyjemny i intuicyjny iterfejs, w którym administrujesz swoją witrynę www. Aktualizacja wtyczek, tworzenie kopii zapasowych nie stanowi żadnego problemu dla przeciętnego użytkownika komputera. 

Zainteresowania.

Przede wszystkim na bieżąco staram się uczyć nowych rzeczy związanych z WordPressem. Cały czas śledzę aktualnie polecane wtyczki do stron internetowych.

Jak każdy facet interesuję się piłką nożną. Kibicuję lokalnemu zespołowi. Oprócz popularnej kopanej lubię grać w tenisa stołowego.

Innymi zainteresowaniami są ekstremalne zjawiska pogodowe oraz język niemiecki.

Kanał na YouTube.

Prowadzę również swój kanał w serwisie YouTube poświęcony filmom instruktażowym z WordPressa i tematów, które mu towarzyszą. Znajdziesz tam tutoriale odnośnie tworzenia całych stron internetowych oraz poszczególnych jej komponentów.

Przewiń do góry