O mnie

Trochę o sobie

Witaj! Ja nazywam się Emil Czupryński i pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego. Od czasów gimnazjalnych fascynowałem się projektowaniem stron internetowych. Na początku były to gotowe stronki tworzone na darmowych kreatorach, dzięki którym poznawałem już podstawy języka HTML oraz CSS. 

Ukończyłem technikum o profilu informatycznym, jednakże w tamtym okresie czasu bardziej interesowałem się zagadnieniami z baz danych, aniżeli tworzeniem stron internetowych.

Po szkole średniej przyszedł czas na studia. Dostałem się na jedną z najlepszych uczelni w Polsce, jednakże z różnych względów zrezygnowałem z dalszego nauczania.

Obecnie pracuję cały czas na etacie w firmie produkcyjnej oraz posiadam własną działalność gospodarcza związaną z projektowaniem stron internetowych.

Darmowa wiedza

Od dwóch lat prowadzę kanał w serwisie YouTube. Jest on poświęcony stronom internetowym na WordPress.

Znajdziesz w nim kompletne poradniki odnośnie tworzenia stron internetowych, projekty całych witryn www, przydatne i polecane wtyczki przeze mnie.

Dzięki mojemu kanałowi zaoszczędzisz pieniądze i sam zaprojektujesz swoją stronę internetową.

+750

subskrypcji na YouTube

80

darmowych filmów

3

tutoriale całych stron

+3

lata doświadczenia

Emil prywatnie

Prywatnie jestem w szczęśliwym związku małżeńskim z Justyną. Żona wspiera mnie oraz wyręcza w podstawowych zadaniach związanych z obsługą stron internetowych.