O mnie

O mnie

START / O MNIE

START / O MNIE

Tworzę strony internetowe

strony internetowe Emil Czupryński

Trochę o sobie

Witaj! Ja nazywam się Emil Czupryński i pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego. Od czasów gimnazjalnych fascynowałem się projektowaniem stron internetowych. Na początku były to gotowe stronki tworzone na darmowych kreatorach, dzięki którym poznawałem już podstawy języka HTML oraz CSS. 

Ukończyłem technikum o profilu informatycznym, jednakże w tamtym okresie czasu bardziej interesowałem się zagadnieniami z baz danych, aniżeli tworzeniem stron internetowych.

Po szkole średniej przyszedł czas na studia. Dostałem się na jedną z najlepszych uczelni w Polsce, jednakże z różnych względów zrezygnowałem z dalszego nauczania.

Obecnie pracuję cały czas na etacie w firmie produkcyjnej oraz posiadam własną działalność gospodarcza związaną z projektowaniem stron internetowych.

Emil prywatnie

Prywatnie jestem w szczęśliwym związku z moją narzeczoną Justyną. Narzeczona wspiera mnie oraz wyręcza w podstawowych zadaniach związanych z obsługą stron internetowych.

Emil Czupryński Justyna Rostkowska

Kanał na Youtube

Od 2020 roku prowadzę na Youtube kanał poświęcony tematyce WordPressa. 

Znajdują się na nim poradniki, prezentacje wtyczek, triki, porady oraz projekty całych stron internetowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną lub potrzebujesz pomocy przy tworzeniu strony internetowej, zapraszam do kontaktu.