Cześć, fajnie że tu wpadłeś!

Strony internetowe
Ostrowiec Świętokrzyski

Strony internetowe
Ostrowiec
Świętokrzyski

strony internetowe Emil Czupryński

Dobrze trafiłeś!
Zajmuję się tworzeniem stron internetowych, które oparte są o najpopularniejszy system CMS, jakim jest WordPress.

Strona internetowa jest w obecnym czasie wizytówką Twojej firmy w Internecie. Dzięki własnej stronie www klient ma możliwość lepiej poznać twoją działalność, usługi oraz całą ofertę.
Emil Czupryński strony Ostrowiec

Poznaj mnie.

Tworzenie stron internetowych

Jestem Emil i od czasów gimnazjalnych interesowałem się tworzeniem stron internetowych. Początkowo były to strony oparte na darmowych rozwiązaniach w tamtym okresie.

Obecnie zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o WordPressa. Dlaczego ten CMS? Ponieważ można stworzyć w nim praktycznie każdą stronę, jaką sobie klient zażyczy.

Prowadzę również swój kanał na Youtube, gdzie zamieszczam poradniki i inne materiały związane ze stronami www na WordPressie

dlaczego ja

Zaprojektuj swoją stronę internetową ze mną!

Zastanawiasz się kogo wybrać do stworzenia strony internetowej? Nie wahaj się i wybierz mnie. Poniżej przedstawiam Ci kilka pozytywów związanych z współpracą ze mną.

Jedna osoba odpowiedzialna za wszystko

Prowadzę jednoosobową działalność, więc z całym projektem związany jestem tylko ja. W przypadku agencji, każda osoba ma wyznaczone zadania. Jedna projektuje stronę internetową, inna robi grafikę, kolejna zajmuje się marketingiem i automatycznie koszty usługi stworzenia strony www rosną.

Niższa cena za stronę internetową

Biuro, w którym pracuję znajduję się w moim mieszkaniu. Dzięki temu nie ponoszę kosztów wynajmu osobnego lokalu na biuro. To dobra wiadomość dla Ciebie, gdyż praca, którą się zajmuje generuje mniejsze koszty. Przykładowo agencja musi opłacić swoich pracowników, koszty wynajmu lokalu.

Opieka nad stroną internetową

Decydując się na współpracę ze mną dostajesz pół roku darmowej opieki Twojej strony internetowej. Nie musisz się martwić, że coś nagle przestanie działać i zostaniesz z tym problemem sam. Przez 6 miesięcy aktualizuję wtyczki, motywy, samego WordPressa, odpowiednio zabezpieczam stronę, aby zminimalizować ryzyko niepożądanych działań.

Instruktaż z obsługi strony WordPress

Każdy mój Klient może liczyć na wsparcie po wykonaniu usługi stworzenia strony internetowej. WordPress jest bardzo prosty w obsłudze, nawet dla osoby ze słabą znajomością obsługi komputera. Po skończonej pracy, udostępniam Klientowi materiały, filmy instruktażowe dotyczące obsługi jego portalu.

Strona internetowa dzisiejszych standardów

W dzisiejszych czasach strona internetowa musi spełniać kilka wymogów. Dwa podstawowe warunki to przede wszystkim responsywny układ strony oraz zabezpieczenie jej certyfikatem SSL. Witryna musi się dobrze prezentować zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Certyfikat SSL szyfruje nam dane, które użytkownik chce nam przekazać już na poziomie jego przeglądarki.

20% rabatu na zakup domeny i hostingu

Dzięki mojej współpracy z dhosting.pl moi Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty związane z zakupem domeny oraz hostingu. Oferuję 20% rabatu na wyżej wspomniane usługi. Firma dhosting.pl jest jednym z liderów w Polsce na rynku firm hostingowych. Ocena 4,8/5 przy ponad 480 opiniach w Google świadczy o tym, że dhosting.pl jest firmą godną polecenia.

etapy pracy

Proces tworzenia strony internetowej krok po kroku.

Pierwszy krok

Pomysł na stronę

Rozpoczynamy przygodę tworzenia strony internetowej. Po wypełnieniu i wysłania mi briefu dokonuję analizy wymagań dotyczących strony internetowej. Ustalamy jakie zakładki posiadać będzie strona internetowa. Z jakimi platformami będzie zintegrowany sklep. Czy będziemy projektować blog oraz tworzyć zapisy do newslettera. Mając już pełną wiedzę odnośnie tego jak ma wyglądać strona internetowa przystępuję do pracy.

Pierwszy krok

Drugi krok

Tworzenie strony internetowej

Kiedy już mam pełną wiedzę na temat strony internetowej, przystępuję do jej tworzenia. W projektowaniu strony kieruję się wszystkimi wytycznymi klienta. Na bieżąco informuję o dodatkowych pomysłach lub funkcjonalnościach, które można wdrożyć do strony internetowej. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie oraz z wielkim zapałem pracy.

Drugi krok

Trzeci krok

Poprawki na stronie

Po zaprojektowaniu strony głównej serwisu, udostępniam ją Klientowi. Wszelkie uwagi oraz sugestie nanoszę na stronę według wizji Klienta, jednocześnie cały czas służąc swoją radą oraz pomysłami. Po ukończeniu całej strony internetowej przeprowadzam jej szczegółową kontrolę oraz testy. Wszelkie pomyłki, błędy, niedopatrzenia na stronie internetowej weryfikuję oraz koryguję. Następnie Klient zapoznaje się z ukończonym projektem strony internetowej i prowadzimy konsultacje na temat potencjalnych zmian.

Trzeci krok

Czwarty krok

Wdrożenie strony www

Zaakceptowaną przez Klienta stronę internetową wdrażam na docelowej domenie. Witrynę odpowiednio zabezpieczam, aby zminimalizować ryzyko potencjalnych zagrożeń. Dodatkowo udostępniam materiały video w celu zapoznania się z obsługą i edycją strony internetowej. Nie musisz się martwić o aspekty techniczne strony. Przez pierwsze 6 miesięcy bezpłatnie zajmuje się aktualizacją wtyczek, motywów oraz samego WordPressa, usuwam usterki wynikające z działań wtyczek.

Czwarty krok
Zrób to sam

Jak zrobić stronę internetową

Możesz spróbować sam zbudować stronę internetową. Poradnik, który widzisz przeprowadzi Cię krok po kroku w procesie tworzenia strony WordPress. Do budowy witryny skorzystamy z Elementora, który jest idealnym narzędziem do projektowania stron internetowych w WordPressie. Narzędzia, z których korzystam w poradniku są w stu procentach darmowe, a jedyną Twoją inwestycją jest czas jaki poświęcisz na jego obejrzenie.

Portfolio

Wybrane strony internetowe.

Strona Chrapinski.pl

Estetycznie dobrane kolory oraz prostota to idealne cechy tej strony internetowej. Typowy przykład witryny, która ma stanowić wizytówkę firmy w Internecie…

Vision Studio

Elegancka, prestiżowa strona w ciemnej odsłonie – tak jak życzył sobie klient. W menu nawigacyjnym na górze strony internetowej można w szybki sposób przejść do social media firmy Vision Studio…

Centrum Emocja

Kolorystyka strony internetowej nawiązuje do logo oraz wystroju wnętrza placówki firmy. Wiodącym kolorem jest fiolet, biel z uzupełnieniem elementów szarości oraz zieleni. Potencjalny klient w łatwy sposób może zapoznać się z ofertą Emocji…
moja oferta

Rodzaje stron internetowych, które projektuję.

moja oferta

Rodzaje stron internetowych, które projektuję.

Strony wizytówkowe

Strony typu onepage lub tradycyjne z zakładkami, świetnie nadają się do zaprezentowania profilu firmy. Dodatkowo strony internetowe zaprojektowane w Worpdressie są łatwe w edytowaniu i obsłudze.

Sklepy e-commerce

W dzisiejszych czasach większość handlu odbywa się w Internecie. Sklep internetowy na silniku Woocommerce jest idealnym narzędziem w zakresie zarządzania. Miły i przejrzysty interfejs nie sprawi trudności z administrowaniem serwisu.

Blogi

Blog ma korzystny wpływ na pozycjonowanie strony www. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe frazy, na które wyświetla się strona internetowa. W postach można informować o nowościach w firmie, promocjach, tworzyć tutoriale lub własne przemyślenia.

Inne rodzaje stron

Wordpress jest uniwersalnym narzędziem, jeżeli chodzi o projektowanie stron internetowych. Można stworzyć w nim każdą stronę www. Bez znaczenia czy to platforma e-learningowa, portal z ogłoszeniami, strona z obsługą rezerwacji, bookingu.

Zachęcam do zapoznania się z całą moją ofertą dotyczącą projektowania stron internetowych.

opinie Emil Czupryński
Referencje

Opinie moich klientów.

blog

Aktualności
ze świata WordPress

Przekierowanie domeny z HTTP na HTTPS w htaccess

Standardem w dzisiejszych czasach jest przekierowanie adresu domeny z protokołu HTTP na HTTPS. Zastosowanie to ma ogromny wpływ na pozycjonowanie SEO strony internetowej. Bez tego …

Czytaj więcej

Jak zwiększyć limit uploadowanego pliku na stronę w htaccess?

Przy okazji tutorialu jak przenieść stronę WordPress na inny serwer pokazywałem jak zwiększyć limit uploadowanego pliku we wtyczce All in One WP Migration. Rozszerzenie to …

Czytaj więcej

Licznik brakującej kwoty do darmowej dostawy

W tym wpisie pokażę Ci jak w prosty sposób, za pomocą wyświetlania brakującej kwoty do uzyskania darmowej dostawy, zwiększyć wartość sprzedaży w swoim sklepie Woocommerce. …

Czytaj więcej

Jak dodać logotypy kurierów w Woocommerce?

W większości motywów Woocommerce nie udostępnia nam intuicyjnego narzędzia, aby dodać logotypy kurierów w metodach wysyłki. Domyślnie widok metod wysyłek jest nijaki. To tylko zwykła …

Czytaj więcej